На території колишнього заводу Хімічного волокна, ліквідовано масштабну пожежу автопокришок

На території колишнього заводу Хімічного волокна, ліквідовано масштабну пожежу автопокришок

23 квітня о 15:55 години у Черкасах на території колишньої першої черги заводу Хімічного волокна в районі проспекту Хіміків виникла пожежа. Піднявся страшний чорний дим, повітря наповнилося токсичним смородом. Горіли старі автопокришки, адже там працює приватне підприємство по переробці старих автомобільних шин. В технології їх переробки на важкі нафтопродукти, використовувалися саморобні ректифікаційні колони та легкогорючі розчинники. За попередньою інформацією, пожежа сталася через порушення технологічного процесу, зокрема, розгерметизацію однієї з ємностей з розчинником та його розливу на шини.
Коли на місце події прибули перші пожежні розрахунки, площа пожежі складала 300 квадратних метрів і, через значний вилив розчинника швидко поширювалася. Для посилення угрупування рятувальних сил на місці події, по Черкаському гарнізону було оголошено підвищений номер виклику. Загалом, на боротьбу з вогнем до місця пожежі прибули 12 одиниць основної та спеціальної техніки. На бойових дільницях працювали 98 рятувальників, серед яких також були два відділення навчальної пожежної частини Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.
Завдяки оперативним та професійним діям, рятувальникам вдалось зупинити поширення вогню на площі в 400 квадратних метрів, а також запобігти закипанню та розгерметизації 5-ти ємностей з нафтопродуктами, в яких зберігалося 25 кубічних метрів мастила.
Пожежу було локалізовано о 17:38, повністю ліквідовано о 17:45. На місці події працює дослідно-випробувальна лабораторія, а також мобільно-оперативна група Управління ДСНС.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account