На війні загинув Сергій Гаркуша з Валяви

На війні загинув Сергій Гаркуша з Валяви

Жахлива новина. У нас знову втрати на сході. У зоні проведення операції об’єднаних сил загинув Сергій Гаркуша з села Валява Городищенського району. Загинув від осколкового поранення, яке виявилося несумісним з життям. Його живіт прошили осколки ворожого снаряду. Сталося це на бойовому чергування на взводному пункті біля села Красногорівка Донецької області. Немає слів від розпачу і болю. 11 вересня йому виповнилося 28 років.
Сергій Гаркуша народився і виріс у Валяві, тут закінчив 11 класів. Після школи поїхав у Київ і працював там будівельником. Згодом повернувся у рідне село і трудився на цегельному заводі. У 2016 році підписав контракт зі Збройними силами України. У цьому році контракт закінчився, але він продовжив його, хотів ще рік послужити разом зі своїм другом. Сергій був бійцем 28-ї окремої моторизованої бригади, служив навідником кумлементного взводу.
Земляки згадують, що Сергій Гаркуша був хорошою людиною, привітний, завжди готовий прийти на допомогу. У Валяві у нього залишилися мама Наталія та вітчим Віталій, менший брат-школяр і наречена.

Сергія Гаркушу поховають у вівторок 27 листопада у рідному селі. Сільська рада бере на себе поховання.

Цій російсько-українській війні не видно кінця. Мінські домовленості неефективні, мирні ініціативи ігноруються. Практично щодня отримуємо звістки про загиблих та поранених. В сльозах уся Україна! Городищина втратила вже десятого Героя! Для Валяви це вже друга втрата за цей рік – в липні загинув морський піхотинець Едуард Федоров.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account