На засіданні «круглого столу» вирішувалися нагальні питання Городища

На засіданні «круглого столу» вирішувалися нагальні питання Городища

16 січня у приміщенні Городищенської міської ради відбулася розширена робоча нарада (засідання «круглого столу») з питань розвитку ЖКГ м. Городище та співфінансування медичної галузі.
На нараду запрошувалися та узяли участь: депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та транспортного обслуговування Городищенської райдержадміністрації Костянтин Філоненко, перший заступник міського голови Анатолій Вибрик, заступник міського голови Олексій Кириченко, директор КП «Комунальник» Віктор Труш, секретар міської ради Андрій Оверченко, представник народного депутата України Світлана Пащенко, члени виконавчого комітету, депутати міської ради.
З аналізом стану водопостачання в м. Городище та пропозиціями щодо якості питної води доповідав директор КП «Комунальник» 
Віктор Труш.
Щодо стану поводження в місті з твердими побутовими відходами присутніх інформував перший заступник міського голови Анатолій Вибрик, який висловив вдячність депутату обласної ради Олександру Лупашку за допомогу і сприяння в отриманні фінансування для реалізації проекту з придбання сміттєвоза та сміттєвих контейнерів.
Заступник міського голови Олексій Кириченко означив пропозиції щодо будівництва і експлуатації міських очисних споруд.
По кожному з піднятих питань в ході обговорення і дискусії було напрацьовано рекомендації щодо розробки і реалізації відповідних заходів.
Стосовно участі міського бюджету в співфінансуванні галузі медицини, присутні висловили впевненість, що спільними зусиллями всіх громад району, у тому числі за участі новостворених об’єднаних громад, ми не допустимо ліквідації медзакладу.
За результатами «круглого столу» міським головою Володимиром Мирошником було дано відповідні доручення для вирішення розглянутих питань.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account