Нагадали про обережність під час літніх канікул

Нагадали про обережність під час літніх канікул

Щороку сотні дітей приїздять на відпочинок та лікування до Городищенського дитячого кардіоревматологічного санаторію «Городище». Аби нагадати дітям про обережність під час літніх канікул, 15 серпня з акцією «Безпечні канікули» до закладу завітали рятувальники Городищенського РС Управління ДСНС у Черкаській області.

Щоб хлопцям та дівчатам було цікаво, фахівці «Служби порятунку 101» розповіли дітям як поводитися у побуті, на воді та з вогнем, оскільки, звичайна людська недбалість часто призводить до пожеж та нещасних випадків.

Також, фахівці розповіли відпочивальникам особливості роботи «Служби порятунку 101».

Діти дізналися, що вогонь ліквідовують водою та піною, в залежності від того, які речовини зайнялися та багато іншого.

Крім цього, рятувальники познайомили аудиторію зі спецобладнанням, яке використовується під час різних надзвичайних подій.

.

Співробітники ДСНС нагадали дітям дії у разі виявлення ВНП та розповіли за яких умов найчастіше знаходять застарілі боєприпаси на території міст та сіл і порадили у таких випадках бути особливо обережними й обов’язково повідомляти про підозрілі предмети старшим. Фахівці також наголосили, що з часом такі знахідки стають особливо небезпечними, тому переносити або кидати їх категорично забороняється.

.

Наприкінці акції усі бажаючі отримали листівки, мали змогу розглянути пожежне обладнання, приміряти бойовий одяг та подати воду із пожежного ствола.

Упродовж акції діти отримали багато пізнавальної інформації, тому запам’ятають візит рятувальників та будуть дотримуватись правил безпеки і під час канікул, і прийшовши на шкільні заняття.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account