Нагороджений орденом князя Володимира

Нагороджений орденом князя Володимира

Із нагоди 1030-ліття Хрещення Київської Русі – України заввідділом районної газети «Вісник Городищини» Володимир Чос нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ст. Це відзнака Української Православної Церкви Київського Патріархату. В Указі Патріарха Філарета зазначено, що нагорода присвоєна «За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви».

Почесну місію вручити орден виконали ветерани АТО Вадим Черненко, Іван Милокост, Валерій Герасименко та священики Миколай Мохнацький і Миколай Сакундяк. Сказали багато добрих слів, заспівали «Многая літа». Володимир Чос сердечно подякував за таку увагу. Зазначив, що хочеться здійснити ще багато важливого на славу Божу, на славу України.

Високої церковної нагороди Володимир Чос удостоєний за багатолітню творчу та дослідницьку діяльність. Написав півтора десятки краєзнавчих та історичних книг, серед яких «Історія Християнства в Україні» та «Храм Спаса-Преображення м. Городище». Як краєзнавець і журналіст доклав багато зусиль до відродження Свято-Троїцької Симиренківської родинної церкви у с. Мліїв. З початком війни на сході України важливе місце в журналістській роботі Володимира Чоса мають публікації про військовослужбовців-учасників АТО та діяльність волонтерів.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account