Найгірше ремонтували дороги у Городищенському районі

Найгірше ремонтували дороги у Городищенському районі

Громадська організація «Проти корупції» упродовж місяця аналізувала дороги області, які ремонтувалися з серпня 2016-го по серпень 2018 року. Аналізувалися лише ті шляхи, які вже були повністю відремонтовані та за які проплачені кошти. Як повідомив представник організації Юрій Путря, найгірше виконання ремонту доріг зафіксоване у Городищенському районі, найкраще – в Уманському та Христинівському.

Моніторингова група оглянула 50 ділянок доріг в усіх районах Черкащини, а це 150 км дорожнього полотна. Проаналізували 50 тендерів на суму понад 600 млн грн. У результаті аналізу, виявили низку порушень, які свідчать про низький рівень виконання ремонтних робіт, починаючи від недотримання норм та неналежно виписаних технічних завдань і закінчуючи недобросовісним виконанням роботи. Відсутні дорожні знаки, узбіччя не передбачене, просідання покриття, неупорядковані з’їзди – це лише початок переліку видів дефектів, виявлених під час моніторингу відремонтованих ділянок доріг у Черкаській області.

На переконання учасників моніторингової групи зафіксовані ними пошкодження виконавці замовлень мають усунути власним коштом, адже підписуючи договір, вони давали гарантію на виконану роботу.

 

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account