У В’язівку – найспортивніші волейболісти

У В’язівку – найспортивніші волейболісти

В рамках проведення турніру на звання «Найспортивніше село» 17 березня відбулися районні змагання з волейболу. Узяли участь 9 команд. Були присутні сільські голови. Турнір проходив у спортзалі Городищенської ЗОШ № 3. Волейбол популярний в районі, тому рівень команд досить високий. Грали справді цікаво, динамічно, безкомпромісно. У підсумку перше місце зайняла команда села В’язівок. Грали у складі: Сергій Блажко, Роман Ониськевич, Іван Кучер, Юрій Багач, Олександр Бондар, Іван Власенко, Віталій Гаращенко, Віктор Браганець. Це і молоді спортсмени, і ті яким вже за 50 років, які мають значний досвід. Хлопці молодці – зробили усе можливе для спортивної слави рідного села.

Друге місце виборола команда Мліївської об’єднаної територіальної громади, третє – села Валява. До цих змагань ідеально підходить олімпійський принцип: головне не перемога, а участь. Адже розвивається сільський спорт, люди мають можливість проявити себе.

Волейбол – порівняно молодий вид спорту. Його винахідником вважається викладач фізичного виховання американського коледжу Вільям Джон Морган. 9 лютого 1895 року в спортивному залі він підвісив тенісну сітку на висоті 197 см, і його учні заходилися перекидати через неї баскетбольний м’яч. Ідею підхопили і в інших навчальних закладах. За два роки були сформовані й опубліковані правила гри.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account