Наш земляк удостоєний звання Лицар Вітчизни

Наш земляк удостоєний звання Лицар Вітчизни

Хочеться повідомити приємну новину! Рішенням Президії та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Генеральний директор Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП» Сергій Михайлович Скрипник удостоєний Почесного звання «Лицар Вітчизни»!

Разом з відповідним іменним дипломом, йому було вручено орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» та почесна іменна зброя – оригінальна лицарська шабля, а також нагрудний знак Лицарського Легіону України.

В офіційному представленні зазначено: «Ви удостоєні нагороди за високу національну гідність, визнання, благодійну діяльність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, за щоденну високопрофесійну працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України та ефективне управління підприємством».

Цього року Сергій Скрипник єдиний представник Черкащини удостоєний такого високого звання. До слова, раніше єдиним представником нашої області був Олександр Черевко – ректор Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького.

Урочиста церемонія вручення нагороди відбулася 28 лютого в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці (м. Київ, вул. Грушевського, 22). Був запрошений Сергій Скрипник з дружиною Ольгою. Це було офіційне засідання ділової громадськості України, на честь лідерів в галузі економіки, бізнесу, науки та культури України. Пощастило побачитися з багатьма знаними в країні людьми. Зокрема, почесні відзнаки також отримали славетний артист-декламатор Анатолій Паламаренко та видатний футболіст Олександр Шовковський.

Кавалерів нагород оголошував народний артист України Лесь Задніпровський. Він озвучив присутнім інформацію про діяльність Корпорації «АГРОСЕНС ГРУП».

Нагородження здійснювалося відповідно до найвищого церемоніального протоколу України – під Державним прапором та з почестями військової почесної варти. Відбувся прекрасний концерт артистів національного мистецтва.

Сергій Скрипник родом з Городища, навчався у загальноосвітній школі № 2, яку закінчив з відзнакою та срібною медаллю. Фахову вищу освіту здобув у Київському державному економічному університеті. Із 1993 року працював у Городищенському відділенні банку «Україна». Потім в «Ощадбанку» пройшов шлях від економіста до посади керуючого районним відділенням. Із 2000 року працював у Черкаській обласній дирекції АТ «Райффайзен-Банк-Аваль». Неодноразово нагороджувався почесними грамотами, відзнаками, дипломами. У 2014 році започаткував власну справу. Його корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» займається розвитком вітчизняної аграрної галузі. Жителям області подобаються макаронні вироби та борошно під торгівельною маркою «АГРОСЕНС ГРУП». Також розвиває підприємство з переробки сої у Городищі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account