Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття!

Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття!

З метою запобігання випадкам виникнення пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності 23 вересня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели рейд територією села В’язівок Городищенського району,
В ході подворового обходу жителів рятувальники розповіли громадянам про основні надзвичайні події, які виникли з початку року на території району, їх наслідки та причини виникнення, а також провели інструктажі на протипожежну тематику з усіма присутніми членами сім’ї, наголошувалось на попередження травмування та загибелі людей від надзвичайних ситуацій.
«Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, що приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум’я швидко розповсюджується на значні території», – наголошували співробітники Служби порятунку 101.

Також, рятувальники вручили жителям села В’язівок тематичні листівки та пам’ятки, які містять корисну інформацію та правила пожежної безпеки, дотримання яких дозволить уникнути виникнення пожежі.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account