Не купайтеся у небезпечних місцях!

Не купайтеся у небезпечних місцях!

Літня спека тільки починається, але вже досить велика кількість людей надають перевагу відпочинку біля прохолодної води. Зазвичай, громадяни направляються до найближчого водоймища та не переймаються тим, що обране місце є небезпечним для купання та занурювання.

Через деякий час перебування на березі озера чи річки, людина втрачає пильність та «рятується» від спеки в прохолодній воді. Саме в такі моменти й може трапитись лихо, адже недотримання правилам безпечного відпочинку рідко обходиться без наслідків. Чи справді екстримальний відпочинок та хвилинне задоволення варте цього?

Співробітники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області не втомлюються проводити профілактичні заходи та попереджати Городищан та гостей міста про небезпеку. Так, 20 червня фахівці Служби порятунку 101 провели профілактичний рейд з громадянами, котрі відпочивали біля водойм.
Рятувальники поспілкувались з відпочиваючими та пояснили, які наслідки можуть бути в результаті недотримання правил безпечного відпочинку на воді. Особливу увагу наголосили на тому, що варто з відповідальністю підходити до вибору місця для купання та пірнання.
Наостанок рятувальники роздали тематичні пам’ятки та застерегли від необдуманих вчинків, таких як: запливи від берега до берега, пірнання у нетверезому стані, плавання на надувному матраці по судовому ходу, стрибки у воду з мостів та інше.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account