«Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти корупції підтвердяться» – Президент Петро Порошенко

«Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти корупції підтвердяться» – Президент Петро Порошенко

Президент жорстко відреагував на корупційний скандал, що розгорнувся навколо «Укроборонпрому». Глава держави заявив – ані посади, ані прізвища не врятують корупціонерів від відповідальності, якщо факти провини будуть доведені. Оскільки армія – це найбільша цінність України і те, чому він особисто віддав найбільше сил.

«Армія – це є найбільша цінність і гордість України. Армія створювалась зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Як Верховний Головнокомандувач – армію буду захищати і зроблю все можливе, щоб не допустити атаку на армію», – підкреслив Президент.

Петро Порошенко підписав рішення про відсторонення фігурантів корупційного скандалу від посад і особисто звернувся до правоохоронців з вимогою якнайшвидше підтвердити або спростувати факти, які оприлюднили журналісти.

«Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Щойно з’явилася інформація мною було підписано розпорядження про відсторонення і звернення до правоохоронних органів», – наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що за його інформацією, розслідування щодо зазначеної інформації проводиться в Генпрокуратурі, НАБУ і САП.

«Зараз за підсумками програми порушена ще одна кримінальна справа. Наголошую, по завершенню розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти підтвердяться», – сказав Президент.

Президент також закликав правоохоронців забезпечити ефективне і прозоре розслідування і повідомити суспільству про інформацію, яка була оприлюднена в ЗМІ щодо витоку даних з правоохоронних органів, оскільки справа розслідувалася декілька років. «Є факти – до в’язниці. Немає фактів – припиніть розкачувати ситуацію і в армії, і в державі», – наголосив Петро Порошенко.

Підтримує таку позицію Президента голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Кудактін. Він відзначає, що подібний «витік» інформації та маніпулятивне журналістське розслідування напередодні виборів спрямоване більше не на пошук винних, а на дискримінацію всієї держави. Тим більше, що розслідування в «оборонці» щодо закупівель вже тривалий період проводять правоохоронні органи.

«І Президент, і фракція «БПП» у Верховній Раді прагнуть якнайшвидше провести розслідування і встановити істину. Ми насамперед зацікавлені в тому, щоб корупціонери були покарані, розслідування було прозорим, а інформація повністю відкритою. Натомість і бачимо також тих, хто займається лише передвиборчим обманом і не голосує за спрямування матеріалів справи до Тимчасової слідчої комісії, яка розслідує розкрадання у ЗСУ ще з часів прем’єр-міністра Тимошенко та міністра оборони Гриценка. Тож сподіваємося вже незабаром почути від правоохоронців результати розслідування і підтвердження чи спростування фактів. Корупція має жорстко каратися за Законом», – відзначає Сергій Кудактін.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account