Нізащо тебе не кину!

Нізащо тебе не кину!

Нізащо тебе не кину! Під такою назвою з 4 по 18 квітня у Черкасах проходитиме унікальна фотовиставка до Міжнародного дня безпритульних тварин.

Відомі та знамениті черкащани, а також їх улюбленці, часто колишні бездомні тварини, які стали радістю і гордістю своїх визначних власників – такою фотогалереєю зустріне обласний краєзнавчий музей 4 квітня (о 16-00). Саме цього дня світ відзначає день безпритульних тварин – які опинилися на вулиці не зі своєї волі – і саме ми, люди, у силі зробити щось, аби це змінити.

Обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» (що перекликається зі словами відомого всім зі світлої пори дитинства, віршика «Никогда его не брошу – потому что он хороший!») має на меті показати, якою радістю і щастям можуть бути тварини, як сильно можна їх любити, аби ніколи у житті не покинути.

Під час виставки відбудеться благодійний аукціон фото «зірок» шоу-бізнесу зі своїми улюбленцями, унікальних картин і листівок із кумедними і зворушливими котиками, ексклюзивно створених черкаськими студентами.

Нагадуємо, що триватиме обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» із 4 по 18 квітня. Вхід безкоштовний.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account