Вийшла друком нова наукова праця Тетяни Курінної

Вийшла друком нова наукова праця Тетяни Курінної

Нещодавно побачила світ нова книга нашої землячки Тетяни Курінної «Державне регулювання благодійності і меценатства». Ця наукова праця вийшла друком у київському видавництві «Талком». Монографія об’ємна – має 400 сторінок. Як навчальний посібник, універсальна праця  стане в нагоді для НАДУ при Президенті України, Інституту історії  України НАН України,  вищих навчальних і духовних навчальних закладів, НСК України і суспільства. Монографія має практичне впровадження при викладанні “Основ краєзнавства у вищій школі”. Патріотичного, духовного виховання школярів, студентів й загалом молодів України на прикладах церковної історії, православної культури при викладанні “Християнської етики та правослославної культури” і читанні спецкурсів “Милосердя і благодійність”, “Ментальне коріння українського народу”.

Навіть побіжний огляд книги вказує наскільки це ґрунтовна праця, який значний обсяг інформації довелося вивчити автору. Зміст наукового дослідження не вичерпується компетенцією самої лише державно-управлінської науки. Здійснивши власне системне і комплексне дослідження цієї проблеми, Тетяна Миколаївна публікує отримані наукові результати в межах своєї наукової спеціальності.

Гортаючи сторінки книги, вихоплюю поглядом найбільш цікаві для мене розділи: Аналіз сучасної теорії і практики державного регулювання благодійністю і меценатством; Історико-управлінський аспект благодійності і меценатства в Україні; Історія законодавчого регулювання створення і діяльності благодійних організацій за кордоном; Зарубіжні дослідження проблеми державного регулювання благодійністю і меценатством; Науково-методологічні засади державного регулювання благодійністю і меценатством; Сучасний стан правового аспекту державного регулювання благодійністю і меценатством; Правові аспекти державного управління благодійністю в Україні; Взаємодії держави і церкви у галузі благодійності; Політичні, організаційно-управлінські і економічні механізми залучення громадських організацій до розвитку соціогуманітарної сфери; Удосконалення взаємодії влади, підприємців і громадських організацій на прикладі Черкаської області та багато іншого.

Монографія рекомендована до друку рецензійною комісією Української Православної Церкви. Автор висловлює вдячність Предстоятелю Української Православної Церкви Митрополиту Онуфрію за проведену  експертизу  рукопису праці.

Рецензенти книги – відомі науковці: доктор наук з державного управління, Перший заступник Керуючого справами Апарату Верховної Ради України Микола Гаман, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України Наталія Кризина, доктор педагогічних наук, професор, перший віце-президент Академії педагогічних наук України Володимир Луговий.

– Праця побачила світ за сприяння університету «Україна» та за підтримки щирих людей, – говорить Тетяна Курінна. – Я вдячна землякам: Віктору Осовітньому, Олександру Єпіфанову, Олегу Очеретяному, Надії Карпенко, Тетяні Задорожнюк, Володимиру В’язовіку, Валентині Шкребті, Оксані Орел, Анні Лифар, Яні Бабич та багатьом іншим. Ваша підтримка для мене дуже важлива!

Тетяна Миколаївна Курінна є кандидатом історичних наук, член Національних спілок журналістів і краєзнавців України, громадська діячка. Вона відмінник освіти України, автор книг «Історія Млієва» (2003), «Історія благодійної діяльності на Середньому Подніпров’ї» (2004), «Благодійна діяльність та її вплив на розвиток освіти, просвіти, духовності в Україні» (2012), «Данило Кушнір» (2017). Отже, нині вийшла вже п’ята книга автора.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account