Новини з будівництва шляхопроводу через залізницю

Новини з будівництва шляхопроводу через залізницю

Програмою «Велике будівництво», ініційованою президентом України Володимиром Зеленським, крім масштабного ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення, передбачено також реконструкцію, капітальний чи поточний ремонт таких собі штучних споруд, тобто мостів, шляхопроводів і т. ін. на зазначених автошляхах. Саме такий об’єкт – шляхопровід через залізницю на автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка є у приміській зоні м. Городище. Згаданий шляхопровід збудовано у 1962 році, і незважаючи на те, що періодично спеціальні будівельні організації, які опікуються мостами, його ремонтували та здійснювали всі можливі заходи з підтримання його експлуатаційних можливостей, особливо останнім часом стан шляхопроводу викликав все більше нарікань та побоювань. Розробниками Програми «Велике будівництво», за обґрунтованими пропозиціями Черкаської облдержадміністрації та Городищенської райдержадміністрації, було прийнято рішення про цілковиту заміну старого шляхопроводу шляхом його демонтажу та будівництва нового.

У квітні поточного року «Службою автомобільних доріг у Черкаській області було об’явлено про початок тендерних процедур на «Реконструкцію шляхопроводу через залізницю та підходи до нього на км 164+068 автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка, Черкаська область» кошторисною вартістю 125,4 млн. грн. По закінченні згаданих процедур переможцем визначено ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ».

На минулому тижні підрядною організацією розпочато підготовчі роботи, в тому числі із влаштування об’їзного шляху через залізницю на період демонтажу старого шляхопроводу та безпосередньо будівництво нового.

5 липня Голова Городищенської райдержадміністрації Ігор Ладнов відвідав будівельний майданчик з метою ознайомлення із ходом робіт, планами та термінами виконання основних етапів будівництва, налагодження співпраці для можливої допомоги та сприяння підрядній організації.

Начальник дільниці ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» Олександр Передерій, який визначений виконавцем робіт по реконструкції шляхопроводу, ознайомив Ігоря Ладнова із графіком виконання будівельних робіт, основними етапами будівництва та його новітніми технологічними прийомами. Домовлено також і про регулярний моніторинг ходу будівництва, обсяг та масштаб якого не може не вражати, а його висвітлення буде цікавим громадськості Городищини.

Райдержадміністрація

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account