Обережно – політична провокація!

Обережно – політична провокація!

Про наближення виборів свідчить поява великої кількості політичної реклами. І все було б нічого, якби кандидати тільки хвалили себе. Однак, на жаль, не обходиться без надмірної кількості компромату. Така вже склалася традиція – поливати брудом опонентів. Оскільки найближчим часом нас очікують вибори до парламенту та до об’єднаних територіальних громад – тож боротьба буде дуже жорстокою. Вже сьогодні маємо чимало прикладів ведення справжньої інформаційної війни проти конкурентів.

Як розповів керівник агрофірми «Шульц» Олександр Лупашко, нещодавно відразу з кількох ресурсів була поширена неправдива інформація щодо нього. Серед іншого звинуватили у захопленні землі Мліївського садінституту.

– Це неправда! Це вигадка! Це повна нісенітниця! – обурюється директор дослідної станції помології ім. Л.П. Симиренка Володимир Фільов. – Олександр Вікторович Лупашко не забрав у нас жодної сотки землі! Навпаки – як депутат обласної ради їздив з нами на суди, де ми захищаємо наукову установу від утисків черкаського Держгеокадастру. Я не уявляю звідки могли з’явитися всі ці наклепи і дурниці. Напевно, це прояви чорного піару.

Вкидати якийсь фейк проти Лупашка намагаються вже не вперше. Наприклад, казали, що він забирає землі у В’язівку. Проте і ця інформація не була підтверджена фактами і луснула, як мильна бульбашка. В’язівський сільський голова Наталія Шабадаш запевнила, що жодних зазіхань на землі громади з боку Лупашка ніколи не було. Тому зазначила, що це якісь вигадки на рівні побутових пліток.

Хочеться зазначити, що Олександр Лупашко є головою постійної комісії облради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. І саме він опікується тим, щоб поставити заслін рейдерам, які не дають спокійно працювати фермерам. Рік тому саме Лупашко збирав людей, щоб в Орловці захистити господарство «Черкаси-Дніпро-Агро» від нальоту тітушок та рейдерського захоплення. Невже комусь не подобається його принципова позиція?

У Городищі усі знають Олександра Лупашка, як хорошого господарника, помічника українській армії, як людину, що допомагає освіті, закладам охорони здоров’я, спорту. Тому хто б не намагався лити на нього політичний бруд, земляки знають хто чого вартий і зроблять свою належну оцінку. Як зазначив сам Олександр Вікторович, свою правоту він буде доводити добрими справами.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account