Обговорили важливі питання на координаційній нараді

Обговорили важливі питання на координаційній нараді

6 серпня в залі засідань райдержадміністрації відбулась чергова координаційна нарада під керівництвом першого заступника голови Василя Скринника. Обговорили ряд важливих питань. Зокрема, про підготовку до 2018-2019 навчального року, про підготовку до відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, про стан виплати заробітної плати та дотримання законодавства про працю та зайнятість населення в районі, про хід проведення збиральних робіт ранніх зернових культур с/г підприємствами району, про інформування, щодо доручення голови правління Пенсійного фонду Олексія Зарудного.

По першому питанню інформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Кирпатий, який зазначив, що відділ та заклади освіти при сприянні і допомозі райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, батьків проводять підготовку закладів освіти до опалювального сезону 2018-2019 року. У районі функціонує 11 закладів дошкільної освіти, з них 6 забезпечують теплом газові котельні, у 5 – котельні, що працюють на твердому паливі. 18 закладів загальної середньої освіти опалює 23 автономні котельні. З них фактично планується на опалювальний період 2018-2019 року – 5 буде працювати на газу, 13 на твердому паливі, ще 4 мають зарезервовані газові котельні, забезпечується теплом ТОВ «КОРСУНЬ-ТЕПЛО». Залишки енергоресурсів на 01.08.2018 рік становлять: вугілля – 135,99 тон; дрова – 170,926 м куб; солома – 440 тюків. У червні-липні було запущено процедури закупівель вугілля 800 тон, дров паливних 780 м куб. До кінця року укладений договір з ТОВ «АвантТрейдінг» на поставку природного газу. На 1.08.2018 року залишки коштів на даному договорі 3 млн. 265 тис. 775 грн.. При ціні газу згідно договору 10,893 за 1м куб цього вистачить на 299 тис. 805 м куб газу (планова потреба 241 тис. м куб). Також було перезаключено договори на технічне обслуговування газових топочних з ПАТ «Черкасигаз». На даний момент замовлено три проекти на обладнання модемним зв’язком в газових топочних. У 2018-2019 навчальному році учні 1 класу розпочнуть навчання за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. №87. У Городищенському районі планується відкриття 18 перших класів. Загальна чисельність майбутніх першокласників – 287 дітей. Для створення необхідних умов для першокласників є три головні завдання: підготовка вчителів до роботи за новою програмою, створення освітнього середовища та покращення матеріально-технічної бази. Всі педагоги, які працюватимуть у 1 класі пройшли навчання на платформі Edera (дистанційний курс та отримали відповідні сертифікати). Проведено навчання для вчителів англійської мови, які викладатимуть у 1 класі. Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, вчителі фізичної культури, образотворчого та музичного мистецтва пройшли навчання на базі Черкаського КЗ «ОІПОПП». З метою покращення матеріально-технічної бази та створення відповідного освітнього середовища для першокласників заплановано придбання нових одномісних парт на суму 440701 грн, придбання комп’ютерної техніки на суму 220352 грн. та дидактичного матеріалу на суму 440701 грн.

По другому питанню порядку денному коротко доповіла завідувач сектору культури Наталія Салій. На виконання Указу Президента України від 11 квітня2018 року № 99«Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» та згідно спільного розпорядження Городищенської райдержадміністрації та районної ради від 27.07.2018 № 174/14 «Про підготовку та відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України» створено організаційний комітет, режисерську групу, затверджений кошторис витрат на підготовку і проведення заходів, розроблено сценарний план свята, підготовлені доручення, які надані відповідно до повноважень, запрошені майстри з області.

Щодо стану виплати заробітної плати та дотримання законодавства про працю та зайнятість населення в районі, доповіла Наталія Кириченко начальник управління соціального захисту населення. В районі діє комісія з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка затверджена розпорядженням районної державної адміністрації №183 від 03.08.2015року. Протягом 2018 року відбулося 3 засідання комісії на яких розглядалися питання стану погашення заборгованості заробітної плати підприємствами, установами та організаціями району. Згідно статистичних даних станом на 01.07.2018 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам виникла на економічно-активному підприємстві району філії «Городищенський райавтодор» і складає 73,0 тис грн. Згідно листа керівника даного підприємства станом на 01.08.2018 року заборгованість не погашена. Протягом І півріччя зареєстровано для укомплектування 865 вакансій. Працевлаштовано 538 безробітних громадян в т.ч. жінки 236 осіб, молодь у віці до 35 років 128 осіб. Протягом І півріччя 2018 року взяли участь в громадських роботах 28 осіб, у інших роботах тимчасового характеру 190 осіб. Чисельність безробітних, які проходили навчання 193 особи. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 4 особи.

Про хід проведення збиральних робіт ранніх зернових культур с/г підприємствами району, поінформував начальник управління агропромислового розвитку Павло Попович. До початку проведення збиральних робіт ранніх зернових та зернобобових культур в Городищенському районі, було повідомлено сільськогосподарських товаровиробників через електронні адреси щодо пожежної безпеки з метою її запобігання та забезпечення виконання вказаних профілактичних заходів. Також було перевірено сільськогосподарськими підприємствами технічний стан 47 одиниць зернозбиральної техніки, їхніх вузлів та деталей для забезпечення безперебійної роботи в період жнив. На сьогоднішній час показники проведення жнив с/г підприємствами станом на 3.08.2018 року за оперативною інформацією становлять:

Крім того, порівняно з минулорічними показниками загальна урожайність культур в 2018 році нормалізувалась через сприятливі кліматичні умови, якщо звернути увагу, що в 2017 році була значна засуха з малими опадами і травневі морози і загальна урожайність становила 33,4 ц/га, то в цьому році вона становить 42,5 ц/га. На виконання програми «Родючість 2017-2020» з метою підвищення ефективності урожаю на наступний рік, сільгосптоваровиробниками було закуплено добрив; 210т аміачної селітри, 230т нітроамофоски, 40т аміачної води та 80т КАСу. Внесено 120 т карбаміду, 90т аміачної води, і 440 т нітроамофоски.

Начальник Городищенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Оксана Чуй повідомила що по Городищенському районі планові показники щодо надходження коштів за 7 місяців виконано на 105 %. Заборгованість до Пенсійного фонду України – відсутня. Підприємства, які перебувають у процедурі банкрутства, з питань погашення заборгованості по ЄСВ – не має. Завершено 100% індивідуальне інформування фізичних осіб-підприємців, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, щодо дотримання законодавства в частині сплати єдиного внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування та врахування періодів роботи до страхового стажу відповідно до переліку, наданого листом головного управління від 12.07.2018 № 956/вд/05-03. Здійснюється контроль за сільськогосподарськими товаровиробниками, яким Державною фіскальною службою доведено завдання щодо збільшення рівня оплати праці. Проводиться роз’яснювальна робота, щодо ризиків неофіційного працевлаштування, залежності розміру пенсії від нарахування офіційної заробітної плати, про можливості доплати до мінімального страхового внеску згідно ст.. 24 ЗУ від 09.07.2003 № 1058-IV та щодо відповідальності за порушення законодавства з оплати праці. Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови було дано ряд доручень і завдань.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account