Олександр Вельбівець – новий голова Черкаської ОДА

Олександр Вельбівець – новий голова Черкаської ОДА

Сьогодні 20 листопада до Черкас з робочим візитом приїхав Президент України Петро Порошенко. Він провів зустріч з активом області. Президент подякував попередньому керівнику області Юрію Ткаченку та представив нового голову ОДА Олександра Вельбівця.

До Сміли Президент не поїхав, але дав завдання новому очільнику області якщо треба на кілька днів перенести приймальню до Сміли і врегулювати там ситуацію. За словами Президента, це питання перебуває на його контролі. Також він дав доручення, щоб за той період, що люди бідували без опалення, їм не нарахували плату за нього. Президент запевнив, що сміляни не будуть платити подвійний тариф за тепло, що все то є “плітки”, якими маніпулюють політикани.

Також Петро Порошенко наголосив, що всі, хто має право на субсидії, мають їх отримати без паперової тяганини. Зараз буде розширено субсидії у зв’язку з підвищенням цін. Потрібно негайно запустити програму монетизації субсидій. Малозабезпечені категорії не повинні постраждати унаслідок здорожчання енергетичних носіїв.

Говорив Президент і про децентралізацію, якка розпочалася саме з Черкащини. Перша громада створена тут, і 23 грудня будуть вибори в 27 громадах. Вибори мають бути вільними і чесними.

– Ми крок за кроком наближаємося до членства в Євросоюзі і не вірте тим скептикам, які кажуть що цього не буде, – підсумував Петро Порошенко.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account