З приходом осені в повітрі все частіше з’являється запах чадного диму. Тільки за останній місяць полум’ям було охоплено декілька гектарів сухих заростей в різних районах області. Підпали люди роблять або свідомо, або із необережності, але в обох випадках такі дії несуть за собою чималий адміністративний штраф. Тому, рятувальники вкотре виходять в рейд аби запобігти непоправним діям.
Одна із небезпек, яку провокує незаконне прибирання, є перекидання полум’я на прилеглі будинки та інші господарські будівлі.
Ще однією загрозою від горіння сухостою є те, що в повітря викидаються шкідливі речовини, які весь рік осідали на рослинах. Пізніше вони потрапляють в легені, переконують екологи.
Тож, 23 жовтня під час рейду рятувальники Городищини поспілкувалися з громадянами міста, розповіли про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки у побуті, про небезпеку розповсюдження вогню з відкритих територій на присадибні ділянки, господарчі будівлі та житлові будинки, а також про останні надзвичайні події, які виникли в області, та наслідки від пожеж. Також вогнеборці вручили листівки застережливого характеру.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account