Паління скоїло подвійне вбивство у Хлистунівці

Паління скоїло подвійне вбивство у Хлистунівці

Дві схожі трагедії з невеликою різницею в часі сталися у Хлистунівці Городищенського району.

6 лютого виникла пожежа у житловому будинку, де проживав 63-річний пенсіонер, який мав інвалідність. Закуривши у ліжку він заснув, а від тліючої цигарки почала горіти постіль.

Вранці сусіди помітили чорний дим і викликали рятувальників. Вогнеборці змогли зайти до хати тільки в протигазах. В одній з кімнат виявили вже бездиханне тіло господаря. Вогнем також знищено речі домашнього вжитку, прогоріла підлога.

Не минуло й тижня, як 11 лютого у Хлистунівці знову виникла пожежа через необережність під час паління. На місці пожежі виявлено тіло 60-літнього господаря, який заснув з цигаркою. Вогнем знищено речі домашнього вжитку, меблі та дах будинку. Обидві пожежі були ліквідовані силами 4-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Городище.

Як зазначив провідний фахівець Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Ярослав Станько: «Всі випадки пожеж від паління схожі між собою: людина палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загорається постіль, а потім меблі у квартирі. Тому незайвим буде застерегти усіх курців бути обережними, або взагалі відмовитися від згубної звички. Недбале ставлення до власної безпеки стає причиною значної кількості пожеж!»

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account