Пам’ятаємо… Сумуємо…

Пам’ятаємо… Сумуємо…

3 липня 2019 року закінчила свій земний шлях, осиротивши численну родину, покинувши багатьох друзів і знайомих, Тамара Василівна Шаповал. Підступна травма навесні цього року, ускладнена хворобою серцево-судинної системи, спричинила її дочасну смерть.

Т.В. Шаповал народилася 8 квітня 1947 року в селищі Вільшана в сім’ї військовослужбовця. Здобувши середню освіту в місцевій школі, почала працювати в редакції Городищенської районної газети «Колгоспні лани» коректором, згодом пов’язала свою долю з поліграфією, стала інженером районної друкарні, віддавши їй майже тридцять років свого трудового життя. Одночасно з роботою навчалася у Львівському поліграфічному інституті, який успішно закінчила, здобувши професію редактора масової літератури.

Наприкінці восьмидесятих років Тамара Василівна повернулася до витоків своєї трудової діяльності – стала відповідальним секретарем Городищенської районної газети  «Вісник Городищини» і працювала на цій посаді аж до виходу на пенсію у 2000 році.

Тамара Василівна завжди відповідально ставилася до своїх виробничих обов’язків, була активною в громадському житті, товариською у стосунках з усіма людьми, які її оточували.

Хай земля буде пухом добрій людині, а пам’ять про неї збережеться надовго в серцях усіх, хто з нею працював, хто її знав.

Колишні працівники районної газети «Вісник Городищини» та районної друкарні

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account