Патріотичний турнір на кубок воїнів АТО

Патріотичний турнір на кубок воїнів АТО

12 жовтня Мліїв гостинно приймав учасників дитячо-юнацького патріотичного турніру – Кубок ветеранів АТО Городищини. Через турнір хотілося донести підростаючому поколінню цінність мирного життя, залучити дітей до активних видів спорту, ознайомити з культурою, традиціями та історією Українського війська.

Турнір, який був присвячений Дню Козацтва та Захисника України, розпочали зі спільної молитви за Україну та благословінь учасників, яке здійснив військовий капелан, священник Української Православної Церкви Микола Сакундяк. Честь підняти прапор випала ветерану АТО Валерію Герасименку та Ростиславу Синчаку – сину нашого загиблого воїна-героя Анатолія Синчака. Усіх присутніх привітали засновник турніру Іван Милокост та головний суддя змагань Дмитро Пінчук. Урочистості заходу додали патріотичні пісні гурту «Фіалки» під керівництвом Миколи Ярового.

Приємно вразила активність та завзятість всіх учасників змагань. На запрошення відгукнулися 13 шкіл з Городищенського району, а також в гості до Млієва завітала команда з Корсуньщини. Приємно було зустріти побратимів з ГО «Гайдамаки» і ГО «Об’єднання добровольців» м. Тальне. Хлопці провели для дітей майстер-клас зі стрільби та ознайомили з видами озброєння. Рятувальники з Городища прибули пожежною машиною, розповіли про особливості своєї професії та про правила протипожежної безпеки.

Юні спортсмени проявили себе у спортивних естафетах, міні-футболі, влучній стрільбі, художньо-інтелектуальному конкурсі. А поки підбивалися підсумки змагань і визначався переможець, ветерани АТО помірялися силами в перетягуванні канату зі збірною командою шкіл-учасників турніру. Як завжди перемогла молодість!

За підсумком змагань переможний кубок турніру і грошову премію отримала команда Городищенської ЗОШ I-III ступенів № 2. Також ще шість команд нагороджені призами та грошовими преміями від депутата обласної ради Олександра Лупашка. Найзавзятіші команди отримали солодкі подарунки від ПП «Мліїв», які вручив депутат Мліївської ОТГ Володимир Криштоф. По закінченні спортивних змагань усіх учасників та гостей частували козацьким кулішем, смачною наваристою юшкою та солодким узваром. На кухні господарювали справжні козаки Василь Милокост, В’ячеслав Матвійко та представники агрофірми «Шульц» Сергій Самойленко та Роман Кодаш. Також, хочеться подякувати всім людям, які завжди допомагали нам на війні і сьогодні підтримують в добрих справах!

Щиро вдячні за фінансову підтримку та допомогу в організації турніру депутату обласної ради Олександру Лупашку, директору ПП «Мліїв» Денису Чеберяку, підприємцям Олександру Єпіфанову, Віталію Грицаю, Олександру Кравченку, Адроніку Назаряну, Павлу Голубу, Олександру Воротилу, голові районної спілки АТО Вадиму Черненку та міській раді Городища!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account