Пенсіонерка з Городища отримала подарунок від ПриватБанку

Пенсіонерка з Городища отримала подарунок від ПриватБанку

Несподіваним подарунком обернулися відвідини відділення банку для жительки м. Городища Кривенко Валентини Іванівни. Вона стала 150-тисячною клієнткою пенсійного віку Черкаської філії ПриватБанку, – повідомляють у обласному прес-офісі фінустанови.

Пенсійну картку Валентина Іванівна вирішила відкрити саме у ПриватБанку, адже давно оцінила його зручність та високий рівень послуг.

Вручення подарункової мультиварки відбулося 3 січня у приміщенні Пенсійного фонду Городищенського району двома керманичами — керівником відділення банку та керівником ПФУ Городищенського району*.

“Сказати, що я здивувалася — нічого не сказати! — розповідає пенсіонерка Валентина Іванівна. — Я дуже зраділа такому новорічному подарунку. Стати 150-тисячною володаркою пенсійної картки виявилося не просто легко, зручно та швидко, а ще й приємно! Дякую всім співробітникам банку за ввічливе обслуговування, консультацію та допомогу. Мені подобається обслуговування в банку, адже немає затримок у зарахуванні пенсій, й повідомлення приходять безкоштовно, а тепер з банком будуть пов’язані ще більш приємні спогади”.

Нагадаємо, ПриватБанк безкоштовно випускає і обслуговує пенсійні та соціальні карти, що дозволяють їх власникам отримувати і витрачати пенсію і соціальні виплати в зручний час, не чекаючи своєї черги в касі відділення.

Знімати готівку з картки можна в будь-якому з 245 банкоматів Черкаської області. Здійснювати платежі — оплату комунальних послуг, поповнення кредитних карт, переказ коштів з картки на картку — можна в будь-якому з 380 терміналів самообслуговування.

ПриватБанк — найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. У Черкаській області понад 150 тис. пенсіонерів довірили свою пенсію ПриватБанку. За 2018 рок в Черкаській філії ПриватБанку відкрили більше 19 тисяч нових пенсійних рахунків.

*На фото: Разом із щасливою власницею подарунка Кривенко Валентиною Іванівною (у центрі) керівник Городищенського відділення ПриватБанку Василюк Олександр Сергійович та Чуй Оксана Володимирівна, керівник ПФУ в Городищенському районі

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account