Перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені!

Перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені!

Рятувальники Городищенського району продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на упередження виникнення пожеж через несправність пічного опалення.
24 жовтня співробітники районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області провели рейд по житловим будинкам міста Городище на предмет дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації печей і вручили громадянам інструкції та листівки.
Під час рейду наголошено, що перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені.

Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та перегрівати їх, також експлуатувати без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені ж у печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати.
Загалом пічні пожежі виникають з двох основних причин: порушення правил влаштування печі та порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account