Перемога в Острозькій академії

Перемога в Острозькій академії

Почесне третє місце на Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії – 2019» зайняла городищанка Анжеліка Панасенко! Дівчинка закінчує 7 класі міської ЗОШ № 3. Навчається дуже старанно, завжди має хороші оцінки. Зростає у багатодітній родині, де шанують працю і взаємодопомогу. Мама Валентина і тато Віталій – прекрасний приклад для дітей. В сім’ї панують віра, надія і любов.

Олімпіада «Юні знавці Біблії» зазвичай проходить у декілька етапів. Спочатку вона проводиться в школі, далі в районі, області, а для переможців обласного рівня місцем проведення заключного етапу традиційно стає знаменитий Національний університет «Острозька академія», що в Рівненській області. На олімпіаду Анжеліка  їздила разом з директором рідної школи Вікторією Сиченко. Поїздка була цікавою і пізнавальною.

Національний університет «Острозька академія» є правонаступником славнозвісної Острозької академії, що існувала з 1576 по 1636 рік і прославилася багатьма видатними випускниками. Там діяла друкарня Івана Федорова, де 1581 року побачило світ Святе Письмо, відоме тепер як «Острозька Біблія». В незалежній Україні відродження Острозької академії почалося у 1994 році. Тепер це Національний університет, що перебуває під патронат Президента України.

Учасниками Олімпіади «Юні знавці Біблії» стали хлопці та дівчата з усієї України. Усі ерудовані, з багатим внутрішнім світом. Справжня молода українська еліта! Мали виконати ряд складних завдань зі знання біблійних текстів. Це були тести на комп’ютері, відповідали на екзаменаційні білети, представили домашні завдання. Анжеліка Панасенко презентувала роботу «Не хлібом єдиним буде жити людина, але словом Божим». Висока оцінка журі – показник її хороших знань.

Майбутнє країни залежить від тих цінностей, які закладаються в душі молодого покоління. Якщо виховання базуватиметься на християнській етиці й моралі, повазі до історії і традицій українського народу – тоді можна з оптимізмом дивитися в майбутнє. Коли ж дати волю примітивному ширпотребу та сумнівним ідеалам – перспективи стануть справді загрозливими. Тому в українській школі з початку незалежності Української держави викладаються предмети духовно-морального спрямування на основі християнського віровчення. Це той сонячний промінь правди, який подолає пітьму і подарує надію.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account