Сьогодні 26 червня біля приміщення Городищенського районного суду дуже спекотно. І справа не тільки у синоптичних аномаліях. Ще до початку судового засідання відбувся мітинг-пікет, організований активістами “Національного корпусу” та “Свободи”.
Адже слухається резонансна справа – чергове судове засідання у справі про вбивство корсунського журналіста Василя Сергієнка. На лаві підсудних за оргазізацію викрадення та убивства перебувають обвинувачувані Мельник, Воронков, Надибалюк, Завражин, Горбенко.
Учасники мітингу-пікету запалили димові фаєри, висловлювали вимоги покарати винних. На плакатах прізвище нардепа Геннадія Бобова. Мітингуючі звинувачують його в організації вбивства, адже один з підсудних – колишній начальник охорони депутата. Переважно біля суду представники з Корсуня-Шевченківського та Городища, але є і з Черкас та Києва, присутня преса.
Мітинг дуже емоційний. Виступила вдова убитого – Валентина Сергієнко.
Вона дуже стурбована тим, що підозрюваних можуть відпустити. Ця справа триває вже чотири роки і все марно. Лише увага громадськості та ЗМІ утримує за гратами підозрюваних. 
 
Склад суду: Синиця Л.П., Черненко В.О., Подорога Л.В.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account