Пишаємося земляком-військовослужбовцем!

Пишаємося земляком-військовослужбовцем!

Нині багато наших земляків виконують свій громадянський обов’язок – несуть службу у Збройних силах України. Серед них сержант Борис Сидоренко, який родом із Зеленої Діброви Городищенського району. Він фізик за освітою, донедавна працював секретарем сільської ради. Він справжній патріот рідного краю, здійснив багато важливих досліджень історії рідного села.

З дитинства мріяв стати військовим. Усвідомлюючи всю небезпеку невиправданої збройної агресії нинішньої подоби Московської імперії проти суверенної України, з 27 лютого 2017 року перебуває на військовій службі на посаді інструктора навчального центру.

Нещодавно про нього написала армійська газета: “За час проходження служби сержант Сидоренко підготував сотні фахівців, які нині сумлінно виконують обов’язки в зоні ООС. Його знання, уміння та навички стали безцінними для курсантів. Сержант Сидоренко постійно удосконалює свою фізичну форму, з усією відповідальністю ставиться до виконання службових обов’язків. Він є прикладом як для курсантів, так і для товаришів по зброї”.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account