Подарунки Мері Поппінс

Подарунки Мері Поппінс

За доброю традицією, Клуб танцю «Дезері» завершує свій черговий сезон новим, яскравим шоу-концертом. Раніше представляли вистави «Третє бажання Хоттабичу» та «Алладдін». Цьогоріч підготували мюзикл «Подарунки Мері Поппінс». Прем’єра відбулася 26 липня на сцені районного Палацу культури.

Сюжет полягав у тому, що добра няня Мері Поппінс (Христина Биба) навчає дітей хорошої хореографії, а її суперниця міс Ендрю (Тетяна Кособлик) намагається усе зіпсувати. Врешті, як у кожній хорошій казці, справедливість перемагає.

Брали участь у виставі і виступали на сцені прекрасні танцюристки: Поліна Харченко, Олександра Кабан, Поліна Федорова, Руслана Лавренко, Аміна Нагайчук, Софія Руденко, Діана Голуб, Злата Остапенко, Софія Воловіна, Поліна Клименко, Дар’я Черкашина, Анастасія Бондаренко, Аріна Зінченко, Анна-Марія Іваненко, Марія Мирошник, Юліанна Іваненко, Яна Тарануха, Анастасія Лижова. Це і зовсім маленькі учасниці «Дезері», і дівчата, що виросли з колективом, але й нині охоче беруть участь у концертах.


Вистава була наповнена танцювальними номерами. Усі вони вражали різноплановістю. Були тут і східні, і сучасні, і народні танці. Дівчата старанно готувалися, провели безліч репетицій, витратили багато емоцій, підготували яскраві костюми. Творча праця згуртовує не лише дітей, а й батьків. Тому усі задоволені результатом, адже усе вийшло якнайкраще! Зал був добре заповнений, усім дуже сподобалося, лунали щедрі оплески. Вирішили, що виставу потрібно буде обов’язково повторити.

– Я задоволена результатом, дякую моїм вихованцям за талант, працелюбність і за всі досягнення! – говорить Христина Биба. – Усі жінки люблять сюрпризи, тому ми вирішили відзначити найактивніших матусь і учасниць клубу подарунками – яскравими зірками.

Також за всебічну підтримку у підготовці шоу-концерту дякуємо працівникам РПК: Павлу Луньову, Світлані Скализі, Олександру Козубенку, Олександру Лагодіну, Аркадію Причиському!

Далі у нас невеличкі канікули…  А з вересня щиро запрошуємо усіх приєднатися до Клубу танцю «Дезері»!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account