Подарунки нашим захисникам

Подарунки нашим захисникам

17 грудня відправили у зону ООС три вантажі (Кремінне, Маріуполь, Новгородське) загальною вагою близько 1 тони. Спакували цукерки, чай, каву, шкарпетки, овочі, консервацію, всілякі продукти, листи, ялинкові прикраси та інше.

Допомогу зібрали: Городищенські ЗОШ №2 і ЗОШ №3 (директори Яна Суздалєва і Вікторія Сиченко), ДНЗ «Зірочка» (завідувач Марія Шматкова), ДНЗ «Сонечко» с. Оровець (завідувач Валентина Лисаченко) та громада села Ксаверове.

32 пари теплих шкарпеток особисто зв’язала та передала для військових жителька с. Товста Людмила Пилінко. До кожної пари вкладена записка з щирими побажаннями. Вона щороку передає хлопцям власноруч зв’язані шкарпетки, за що безмежна, сердечна вдячність!

Власники магазину «Svizhak» надали 12 кг свіжого сала, яке було перемелене з часником, а також копчене сало (підприємці Іван Милокост, Вадим Нестеренко).

За всебічну підтримку і сприяння дякуємо відділу освіти РДА (начальник Тамара Ярошенко) та Гуманітарній пошті України. Дякуємо усім, хто не втомився та приймає участь у посильній допомозі захисникам, які забезпечують нам мир і спокій.

Світлана ВОРОТИЛО

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account