Подарунок для малюка

Подарунок для малюка

Український уряд з 1 вересня 2018 року запровадив пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми. Батьки новонароджених отримають в пологовому будинку пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами. А це одяг,  підгузки, ковдри,  серветки, пелюшки, термометр, а також навчальні матеріали щодо догляду за дитиною.

Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його  зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Отримання допомоги «пакунок малюка» не впливатиме на розмір допомоги при народженні дитини і вартість допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.

Якщо на день виписки з пологового будинку, починаючи з 1 вересня, була відсутня допомога “пакунок малюка”, то батьки дитини, щоб отримати допомогу,  звертаються  з заявою до управління соціального захисту населення,  або ж можуть  написати заяву безпосередньо в пологовому будинку. Управління соціального захисту населення на підставі заяви одного з батьків організовує забезпечення та видачу отримувачу «пакунка малюка».

На сьогоднішній день в район надійшли «пакунки малюка»,  завдяки підтримці головного лікаря Городищенського РТМО Василя Кравченка.  Управління соціального захисту населення забезпечує видачу щасливим батькам «пакунків малюка».

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account