Подарунок розвідникам

Подарунок розвідникам

Великого резонансу набуло розміщене в Інтернеті новорічне привітання українцям від 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Бо й справді, бронетранспортер у святкових гірляндах, Санта-Клаус з потужним кулеметом – ефектне привітання з передової лінії фронту. Лише за перші два дні відео подивилися понад мільйон громадян. У відповідь бійцям багато дзвонили, писали, дякували. І виникла думка, що якби кожен, хто побачив привітання, перерахував хоч по одній гривні – вистачило б на кілька бойових машин!

Тому допомогти бригаді вирішили і небайдужі городищани. Там служили наші земляки, туди возили продукти харчування і теплі речі, там тепер маємо багато друзів.  Валерій Герасименко та Іван Милокост пригнали до Городища позашляховик розвідки, який постраждав у бою. Потрібно було капітально відремонтувати ходову частину. І цією непростою та недешевою справою зайнявся Олександр Воротило, Едуард Король надав послуги шиномонтажу. Коли представники бригади приїхали забирати машину, були приємно вражені обсягом і якістю ремонтних робіт.

Городищани також завантажили машину різноманітними гостинцями – смачною випічкою, консервацією, вітамінами та різними речами, які необхідні бійцям. Допомогу надали: Любов Білан, Лариса Божок, Наталія Герасименко, Лариса Градоблянська, Світлана Грибанова, Андрій Давидов, Олександр Добровольський, В’ячеслав Олексійчук, Світлана Пащенко, Анна Плащенкова, Анатолій Лисенко, Тетяна Лисенко, Оксана Чуй, Марія Шматкова, з Товсти надали жилети і шкарпетки, свої малюнки-обереги передали вихованці Вільшанської школи-інтернату (директор Микола Дем’яненко). Щоб заправити машину, дизпаливом допомогли Юрій Гаркуша, Сергій Ковела, Роман Лупашко, Олександр Кравченко, Вадим Нестеренко, Віктор Томіленко, Денис Чеберяк, Руслан Черкашин.

Машина добре показала себе у дорозі, джип і вантаж благополучно дісталися на Луганщину, усе передали військовослужбовцям. Смаколики якраз устигли до Святвечора. Хлопці безмежно раді гостинцям, передають вдячність і вітання усім городищанам, які допомагають армії. Шкода, що не можна публікувати фото з передової – бо розвідка справа серйозна. Але повірте, що радість на їхніх обличчях справжня, а вдячність щира. Тож разом – до Перемоги!

Володимир ЧОС

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account