Подбайте про безпеку в осінньо-зимовий період

Подбайте про безпеку в осінньо-зимовий період

Під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, на території області підвищується ризик виникнення пожеж у житловому секторі. Основними причинами таких пожеж залишається порушення правил пожежної безпеки при використання пічного опалення та електрообігрівачів.
Так, за статистикою з початку року у житловому секторі Черкаської області з причини несправного пічного опалення виникло 129 пожеж, на яких 9 осіб загинули, зокрема у Черкаському – 3, Жашківському та Чорнобаївському по 2, Лисянському та Монастирищенському по 1 загиблому.

Тому 18 листопада з метою попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті рятувальники Городищенського районного сектору провели профілактичний рейд серед населення міста Городище. Під час профілактичних спілкувань рятувальники наголосили, що категорично забороняється користуватися несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду. Крім того, не можна залишати ввімкненими без нагляду праски та каструлі на плиті. Під час експлуатації пічного опалення необхідно перевіряти, щоб не було тріщин або щілин. Усім громадянам було вручено листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті. Під час бесід рятувальники закликали бути обачними та відповідально ставитися до виконання простих правил пожежної безпеки у побуті та у котре нагадали що у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account