Політична ганьба Олега Винника

Політична ганьба Олега Винника

Співак Олег Винник зганьбився участю у пропагандистському російському відеоролику. Антиукраїнська акція #Всем мир спрямована на перекладання на Україну відповідальності за розв’язану Росією війну на Донбасі. Відео зняте у якійсь чорнушно-наркоманській стилістиці. У відео узяли участь такі фанати Путіна і ненависники України, як Владімір Познер, Валерія, Алєксєй Кортнєв, Нонна Грішаєва та інші. Вони неодноразово повторюють зомбо-фразу: “Всєм мір – один ефір”.

Кілька секунд на екрані у футболці з логотипом акції коштували Олегу Виннику того, що він потрапив до чорного списку “Мироворця”.

Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розцінювати інформацію на сайті, як заяву про вчинення громадянином Винником Олегом Анатолійовичем (31.07.1973) усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Напевно в Олега Винника почалися проблеми з репертуаром, якщо він кинувся у політику. Проте всі спроби поки-що марні. На недавніх позачергових парламентських виборах підтримував Аграрну партію Михайла Поплавського – програли з тріском. А ось тепер влип у кремлівську пропаганду.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account