Посвята у лісники

Посвята у лісники

У Городищенському коледжі Уманського національного університету садівництва вже стало доброю традицією під час проведення тижня циклової комісії спеціальностей “Лісове господарство” та “Садово-паркове господарство” проводити спортивно-пізнавальний захід “Лісові перегони”. В цьому заході приймали участь всі групи даних спеціальностей. Програма була надзвичайно насиченою.

Захід складався з таких конкурсів: Крос на 1000 м. для хлопців, 500 м. для дівчат; Конкурс на складання і розкладання бензопили; Стрільба по мішенях; Конкурс на визначення деревних порід “Юний дендролог”; Перетягування канату; Інтелектуальна вікторина на лісову тематику. Переможці отримали призи, грамоти, а також прекрасний настрій та насолоду від проведеного разом часу.

Цікавим і насиченим був цей тиждень. Фінальним акордом став вітально-розважальний захід “Посвята в лісники”. В актовій залі коледжу відбулася цікава концертна програма. Лунали гуморески, розігрувалася сценка і проводилися конкурси. А потім було частування смачною кашею, яку приготували студенти 4-го курсу. Свято вдалося на славу. Тиждень циклової комісії був присвячений Дню працівника лісу, який відзначався 16 вересня.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account