Пояснили правила пожежної безпеки

Пояснили правила пожежної безпеки

Однією з основних причин надзвичайних подій у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, паління у нетверезому стані, коротке замикання електропроводки, випалювання сміття тощо.

З метою навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті 19 серпня рятувальники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели профілактичний рейд серед населення міста Городище.

Під час профілактичних спілкувань вогнеборці наголосили, що категорично забороняється користуватися несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду. Крім того, не можна залишати ввімкненими без нагляду праски та каструлі на плиті. Спілкуючись із городянами, вогнеборці закликали бути обачними та відповідально ставитися до виконання простих правил пожежної безпеки у побуті.

«Не захаращуйте входи до помешкань, коридори, проходи до засобів пожежогасіння; постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів; не розводьте багаття поряд із житловими будинками; прибирайте сірники в недоступні для дітей місця, не ставте автотранспорт біля під’їздів та проїздів до житлових будівель, джерел протипожежного водопостачання; у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101», – пояснювали співробітники Служби порятунку.

У ході роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання стосовно протипожежної безпеки у помешканнях.

Під час кожної бесіди рятувальники роздавали громадянам листівки з питань пожежної безпеки.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account