Працівники «Урожаю» відпочили у Єгипті

Працівники «Урожаю» відпочили у Єгипті

Тиждень у Єгипті замість тяжкої роботи у полі – про це можна тільки мріяти! Але казка стала реальністю! Відпочинок у Єгипті – такий прекрасний подарунок отримали працівники ТОВ «НВФ «Урожай», які за підсумками роботи минулого року працювали найбільш ефективно. На підприємстві ТОВ «НВФ «Урожай» діє Положення про висування працівників робочих професій на «Дошку пошани». Відзначають кращих за умови бездоганного та добросовісного виконання ним своїх обов’язків, забезпечення стабільних високих показників, відсутності дисциплінарних стягнень, дотримання вимог охорони праці. До групи щасливчиків приєдналися і ті працівники, які придбали путівки самостійно – на щастя, стабільна зарплата в «Урожаї» дозволяє це зробити. Тож група склалася з 27 осіб – найбільш старанних працівників різних спеціальностей «Урожаю» – представників усіх філій.

Представники «Урожаю» 7 днів мали змогу засмагати під яскравим сонцем єгипетського міста Шарм-ель-Шейха, насолоджуватися Червоним морем, спробували себе у ролі дайверів. При 50-градусній спеці намагалися більше часу проводити на морі. Воно там таке синє-синє, чисте-чисте! Також покаталися на квадроциклах по безкрайній пустелі. Захоплювало все – ввічливість обслуговуючого персоналу, єгипетська кухня, різноманітні екскурсії… Араби дуже економні, електроенергію отримують від сонця, воду для прання, миття та поливу очищають з моря, а споживають – привозну. Багато клумб із екзотичними квітами, які постійно поливаються. Нам є чому повчитися у людей, які навіть з пустелі створюють земний рай. У кого з туристів на час подорожі припадає день народження, там урочисто дарують торт. Фруктів – скільки душа побажає. Чим тільки не пригощали – і запеченою рибою, і смаженою індичкою. Все було просто чудово!

Вирушаючи до Єгипту, працівники «Урожаю» узяли з собою прапор підприємства. Фотографувалися з ним біля усіх визначних пам’яток. За незабутню подорож до Єгипту дякують директору ТОВ «НВФ «Урожай» Олександру Воскобойніку, голові Благодійного фонду «Урожай – громаді» Тетяні Волочай та усім причетним до організації такого прекрасного відпочинку.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account