Олександр Клімов: Працювати для людей

Олександр Клімов: Працювати для людей

Ім’я Олександра Клімова добре відоме жителям району. Адже створене ним підприємство здійснило багато робіт із газифікації населених пунктів. Прокладали підвідні газопроводи, проводили газ по вулицях. Усі роботи здійснювали швидко і якісно. Люди переконалися, що коли за справу береться Клімов, – усе буде надійно. За роки наполегливої роботи набули авторитет і хорошу репутацію.

Олександр Борисович – фаховий будівничий. Закінчив Київський національний університет архітектури і будівництва за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція». Працював у Городищенському газовому господарстві інженером з технагляду. У 1996 році започаткував власну справу – зареєструвався як фізична особа підприємець на загальній системі оподаткування. Тобто, сплачує податки не як дрібний підприємець, а як промислове підприємство. Адже і обсяги робіт у них справді масштабні. Головний напрямок діяльності – будівництво газотранспортних мереж.

– Першим великим замовленням було будівництво підвідного газопроводу В’язівок – Петропавлівка – Воронівка – Вербівка, – розповідає Олександр Клімов. – Це сталевий газопровід довжиною 21 кілометр. Ми були одні з небагатьох на Черкащині, хто мав трубоукладчики, що на стрілу підіймали 19 тонн! Не менш складним і відповідальним було будівництво підвідного газопроводу В’язівок – Цвіткове – Калинівка – Орловець. Також проклали близько 300 км вуличних газопроводів із поліетиленових труб. Це справді великі обсяги. Ми четверті в області отримали сертифікат на монтаж газопроводів із поліетилену. На той час це була передова технологія, що дозволила працювати швидше, а людям виходило дешевше. Нашим першим газопроводам вже більше двадцяти років, а вони функціонують справно і без ремонтів. І діятимуть ще мінімум століття, за умови належної експлуатації.

Підприємству Олександра Клімова доводилося працювати не тільки на Городищині. Про їхню роботу можна почути багато схвальних відгуків у Смілі, Чигирині, Каневі, Шполі. Також значні об’єми робіт успішно виконували у Вінницькій та Кіровоградській областях. Олександр Борисович сформував злагоджений колектив професіоналів, із яким працює вже багато років. По всіх відрядженнях їздить разом із бригадою, трудиться на рівні з усіма. Його робоче місце – не в кабінеті, а там, де техніка, траншеї, труби та гідроізоляція.

І працювати доводилося навіть у надскладних умовах – влітку спека до плюс 40, взимку більше 20 градусів морозу! Наприклад, на Вінниччині прокладали газопровід при мінус 23 градуси. А це майже як Уренгой! Проте поставлене завдання завжди виконували вчасно. Адже найважливіше у бізнесі, виробництві та й просто в житті – це хороша репутація, що набувається багатьма роками наполегливої, сумлінної праці, хорошим ставленням до людей і справи.

Олександр Клімов охоче розповідає про виробництво. Аналізує вже зроблене, окреслює майбутні перспективи. Видно, що він живе роботою. Не знає тільки, що сказати про відпочинок, адже вільного часу практично немає.

– Якось друг запросив до себе в Одесу, а я все не міг вибратися, – посміхається Олександр Борисович. – Він дзвонить, а я то в Черкасах, то на Кіровоградщині. Закінчилося тим, що він приїхав своєю машиною та забрав мене із дружиною, повіз на Чорне і Азовське море. Інакше не мали б ми відпустки.

Контора підприємства Олександра Клімова знаходиться на території колишнього пивзаводу. Коли вони прийшли сюди, тут була суцільна руїна. На жаль, на початку дев’яностих таке прибуткове підприємство виявилося нікому непотрібним. Проте в історії непоодинокі випадки, коли місто знищувалося, а згодом знову відроджувалося з попелу. Тому відбудували одне з розкурочених приміщень, облаштували офіс. Тепер цю адресу добре знають не лише на Городищині, а й далеко за межами Черкащини. Прізвище Клімов стало знаком високої якості.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account