Працювати доводиться навіть у святкові дні

Працювати доводиться навіть у святкові дні

Неможливо одночасно бути в різних місцях, навіть якщо дуже хочеться і дуже треба. 11 жовтня в Городищенському районному Палаці культури відбувся святковий концерт до Дня захисників України. Від імені влади міста і району присутніх вітав міський голова Володимир Мирошник.

Але наше життя – це не лише святкові заходи, а й постійна, наполеглива, клопітка робота. І саме в цей час у Черкасах проходила сесія обласної ради, де вирішувалися дуже важливі питання, тож там були присутні т.в.о. першого заступника голови Городищенської районної державної адміністрації Людмила Пащенко та заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин. У роботі сесії взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних рад та ОТГ, керівники райдержадміністрацій та центральних органів виконавчої влади в області, представники засобів масової інформації та громадськості. Пленарне засідання відкрив і вів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Вшанували хвилиною мовчання загиблих у зоні АТО та Операції об’єднаних сил. На вимогу представників громадськості Черкаська облрада звернулася до вищого керівництва країни з вимогою недопущення капітуляції України за так званою «формулою  Штайнмайєра». Також вирішувалися питання реорганізації низки закладів охорони здоров’я області, зокрема і дитячого санаторію «Городище». Потім депутати обговорювали питання внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Особлива увага була наданню субвенції на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет. Це ті питання, які актуальні для значної кількості жителів Городищини.

Звичайно, керівникам району хотілося б послухати концерт, особисто привітати земляків зі святом Козацтва, Днем захисників України та Покровою Пресвятої Богородиці. Але головне – не тільки присутність на сцені. Не в квітах і не в грамотах цінність. Важливіше – працювати на користь городищан, захищати інтереси Городищини на обласному рівні.

Керівники району сердечно вітають зі святами усіх військовослужбовців, ветеранів АТО і ООС, працівників військкомату – усіх, хто живе і працює з Україною в серці!

Шановні городищани, дорогі захисники! Вітаємо вас зі святом Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Символічно, що День козацтва відзначають разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Шановні захисники, бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я, добра і щастя, успіхів у повсякденному житті, сили й незламної віри в перемогу.

З повагою т.в.о. першого заступника голови Городищенської районної державної адміністрації Людмила ПАЩЕНКО

Заступник голови Городищенської районної ради Микола ПАНЧИШИН

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account