Представник Посольства США в Україні відвідав Черкаський державний бізнес-коледж

Представник Посольства США в Україні відвідав Черкаський державний бізнес-коледж

Фахівець із питань освіти Посольства США в Україні Віра Терновська днями завітала до Черкаського державного бізнес-коледжу із презентацією Програми обміну для студентів закладів вищої освіти Global UGRAD. Цей проект реалізує Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Він підтримує талановитих студентів та надає можливість майбутнім лідерам навчатися у Сполучених Штатах Америки протягом одного року. Також, відбулося засідання робочої групи проекту «Рекомендації стосовно вибору професії для забезпечення академічної доброчесності», що реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

– Під час зустрічі було представлено сучасні рішення для проведення профорієнтаційної роботи серед школярів – розробки профорієнтаційних онлайн-систем та практичні кейси їхнього застосування, – зазначив директор ЧДБК Олег Куклін.

Наступного дня робота продовжилася у Черкаській обласній державній адміністрації – за участі голови ОДА Романа Боднара, радника голови ОДА з гуманітарних питань Юрія Лесюка, директора Департаменту освіти і науки ОДА Валерія Данилевського, фахівця з питань освіти Посольства США в Україні Віри Терновської та директора Черкаського державного бізнес-коледжу Олега Кукліна. Під час зустрічі обговорювалися перспективи посилення співпраці із Посольством США в Україні. Пані Терновська розповіла про успішну реалізацію спільних проектів із ЧДБК, а також презентувала нові грантові можливості від Посольства США в Україні. Як зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін, у другій половині січня працівники Посольства США в Україні проведуть на базі ЧДБК воркшоп “Правила подання грантових заявок у сфері освіти”, у якому зможуть взяти участь усі бажаючі громадські активісти.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account