Прем’єр-міністром призначено Олексія Гончарука

Прем’єр-міністром призначено Олексія Гончарука

Верховна Рада підтримала подання Зеленського про призначення на посаду Прем’єр-міністра 35-літнього юриста Олексія Гончарука. Це наймолодший керівник уряду в історії сучасної України – народився 7 липня 1984 року. Він родом з м. Городня Чернігівської області. Навчався в Інституті права ім. Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, закінчив Академію державного управління при Президентові України, випускник Аспен Інституту Київ, Києво-Могилянської бізнес-школи. Має науковий ступінь доктора філософії в галузі права. Доцент кафедри фінансового та банківського права Інституту.

Працював молодшим юристом ТОВ «Городнянський завод продтоварів», 2005 по 2008 рік – юристом в інвестиційній компанії PRIOR-Invest (Київ). З 2008 року – арбітражний керуючий, засновник і керівний партнер юридичної фірми. З 2009 року – голова Всеукраїнської ГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам». Заступник генерального директора ТОВ «Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія».

Позаштатний радник колишнього Міністра екології та природних ресурсів. Радник Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва. Голова третейського суду при ВГО «Союз інвесторів України». З вересня 2015 по 2019 рік – голова незалежного експертно-аналітичного центру Офіс ефективного регулювання (BRDO).

Із 28 травня 2019 року по 29 серпня 2019 року – заступник Керівника Офісу Президента України, член Національної ради реформ при Президентові України. Відповідав за блок економічного розвитку та продовження реформ.

Новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук вказав в декларації за 2018 році 1,851 млн грн доходів. За 2018 рік отримав 60 772 грн заробітної плати за основним місцем роботи в Громадській організація “Офіс ефективного регулювання”. Дохід від підприємницької діяльності — 1 789 972 грн та 634 грн доходів на банківський рахунок.

Окрім того, він задекларував 89 617 грн на рахунках в “УніверсалБанк” і 68 744 грн в “Альфабанк” та 100 тис грн 84 тис дол і 36 тис євро готівки.

Також, згідно з декларацією новий прем’єр-міністр орендує Квартиру в Києві площею 74 кв. м, а сам зареєстрований в Чернігові у квартирі площею 71 кв. м.

Гончаруку належить автомобіль Jaguar X-TYPE 2007 року випуску.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account