Притягнуто до відповідальності за корупційні правопорушення депутатів сільської ради

Притягнуто до відповідальності за корупційні правопорушення депутатів сільської ради

У ході виконання повноважень Городищенським відділом Смілянської місцевої прокуратури встановлено факт несвоєчасної, у порушення вимог чинного антикорупційного законодавства, подачі декларацій про доходи депутатами Журавської сільської ради.

Зібрані матеріали за вказаним фактом направлено до уповноваженого на складання адміністративних корупційних протоколів органу – УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ України.

15 липня 2019 року двох депутатів Журавської сільської ради, які всупереч Закону України «По запобігання корупції» несвоєчасно подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП – несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та піддано адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі рішення суду не набрало законної сили.

Робота Городищенського відділу Смілянської місцевої прокуратури з виявлення та протидії корупційним правопорушенням, притягнення до відповідальності винуватих осіб триває.

Гліб КУЗНЄЦОВ, начальник Городищенського відділу Смілянської місцевої прокуратури, юрист 1 класу

 

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account