Привітали і нагородили

Привітали і нагородили

Незабаром відбудуться дострокові парламентські вибори в Україні. На виборчих дільницях будуть чергувати співробітники, які забезпечуватимуть пожежну та техногенну безпеку під час виборчого процесу.

5 липня в Городищенському районному секторі Управління ДСНС України у Черкаській області, було проведено нараду з особовим складом підрозділу за головуванням заступника начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, полковника служби цивільного захисту Олександра Євпака.

Під час заходу було підведено підсумки службової діяльності за перше півріччя поточного року та розглянуто пріоритетні завдання на наступний квартал. Також був проведений інструктаж особового складу, обговорені основні завдання рятувальників на виборчих дільницях та як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Також під час підведення підсумків відбулося нагородження особового складу з нагоди Дня Конституції України відзнаками за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account