Призначено нового очільника Черкащини

Призначено нового очільника Черкащини

31 липня Володимир Зеленський з робочим візитом приїхав до Черкас. Його чекали вже давно, але кілька разів візит відтерміновували. Це вперше Зеленський завітав до Черкас у якості президента країни – донедавна приїздив як комік “Кварталу 95”.

Він представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Ігоря Шевченка, кандидатуру якого Кабмін затвердив ще 26 червня. Відповідний указ глава держави підписав нині, у ході візиту до Черкас.

– Сподіваюся, він буде порядною людиною, – прокоментував призначення Володимир Зеленський.

Хто такий Ігор Шевченко?

46-річний бізнесмен Ігор Шевченко закінчив Одеську юридичну академію за спеціальністю “правознавство”. Займався бізнесом та багато років працював у сфері вантажних перевезень. Його бізнес-інтереси не обмежувались Черкащиною чи всією Україною. До останнього часу, судячи з його декларації, він має активи у Росії та Італії. У 2017 році він придбав у Росії квартиру. Тоді ж він став співвласником нежитлового приміщення і земельної ділянки в РФ. Ними він володіє спільно із російськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим. Обоє бізнесменів ведуть діяльність у П’ятигорську, Ставропольського краю Росії. Андрій Лунєв, за інформацією з відкритих джерел, займається управлінням житловими та нежитловими приміщеннями, а також готелями. Михайло Арзіманов керує орендованим майном, а також значиться як індивідуальний підприємець з виробництва хутряних виробів.

В італійському місті Реміні пан Шевченко має компанію Hermes – Shevchenko Igor, яка займається міжнародними перевезеннями.

Його падчерка живе в Італії, де вже здобула середню освіту та навчається зараз в університеті Болоньї.

На фото Ігор Шевченко з дружиною та донькою.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account