Профілактичний рейд «Безпечне житло»

Профілактичний рейд «Безпечне житло»

13 листопада співробітники Городищенського районного сектору обласної ДСНС провели черговий профілактичний рейд «Безпечне житло». Перш за все вони побували у домівках літніх одиноких людей та у багатодітних родинах, звертаючи увагу на дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Літні люди були вражені такою увагою до себе і досить привітно зустрічали рейдову бригаду. Так, 82-річна Галина Степанівна запевнила, що дуже відповідально ставиться до власної безпеки, особливо пожежної, хоча фахівці зробили декілька зауважень бабусі. Користується у своїй пічним опаленням, у її оселі досить тепло, і додатковими обігрівальними приладами не обігрівається.
Проте були і такі громадяни, які рейдівцям двері у свої помешкання не відчиняли. Тому рятувальники на згадку про себе залишали їм профілактичні пам’ятки «101», можливо і прочитають. Саме людей, які ведуть асоціальний спосіб життя, найважче переконати у тому, що потрібно стежити за пожежною безпекою. Як наслідок – найпоширеніша причина загибелі людей під час пожеж – необережність під час куріння в нетверезому стані.
Такі рейди рятувальники проводять на постійній основі з певною періодичністю. І вкотре звертаються до громадян аби вони дбали за своє життя та життя своїх дітей. На жаль, у цьому році 80 відсотків усіх пожеж це недотримання правил пожежної безпеки в побуті. Ця статистика вкотре підтверджує як важливо дотримуватися правил пожежної безпеки і не залишати без нагляду малолітніх дітей, не тримати у доступних для них місцях сірники та запальнички, роз’яснювати їм до якої страшної біди може призвести неконтрольований вогонь.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account