Профілактичний рейд зимовим Городищем

Профілактичний рейд зимовим Городищем

Рятувальники Городищенського району продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на упередження виникнення пожеж через несправність пічного опалення.
9 січня представник районного сектору обласної служби ДСНС провели рейд містом Городище на предмет дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації печей і вручили відповідальним особам інструкції та листівки.
Під час рейду наголошено, що під час опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені на початку. Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та перегрівати їх, також експлуатувати без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені ж у печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати. Також, під час бесіди з містянами, співробітниками сектору було наголошено на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
Загалом пічні пожежі виникають з двох основних причин: порушення правил влаштування печі та порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account