Просили не перегріватися і далеко не запливати

Просили не перегріватися і далеко не запливати

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 22 липня рятувальники Городищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели рейд на одному з найулюбленіших місць відпочинку людей міста Городище – пляжі місцевих річок та ставків.
На щастя трагічних випадків на воді в районі вдалося уникнути, проте рятувальники не втрачають пильності й постійно проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення.
Під час бесід з відпочиваючими співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій застерегли громадян, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Також співробітники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ. Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.
Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на відпочивальників які перебували на березі річки з дітьми, наголосивши не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.
Під час профілактичного рейду рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні життя потопаючим.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account