Рейд по місцях відпочинку біля води

Рейд по місцях відпочинку біля води

1 серпня фахівцями Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з головним спеціалістом з питань цивільного захисту та оборонної роботи апарату Городищенської РДА Анатолієм Тимченком було проведено рейдовий захід на місцях відпочинку біля води в місті Городище. Головною метою проведення заходу є нагадування громадянам правил безпечного відпочинку, а тим паче з дітьми, біля води. Рятувальники поясними дорослим та малечі, що першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Але, завжди варто пам’ятати, що навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.
По завершенню заходу всі бажаючі мали змого сфотографуватися з рятувальниками та отримали цікаву пам’ятку з правилами поведінки біля водоймищ.

Шановні громадяни!
Рятувальники Городищини вкотре звертаються до вас з проханням суворо дотримуватися правила безпечної поведінки на воді та біля води.
Пам’ятайте! Діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих, вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків, не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, не можна запливати за обмежувальні знаки, слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія, не треба купатися довго, краще купатися кілька разів не більше ніж по 20 хвилин.
Також, не варто подавати без потреби сигналів про допомогу, пірнати під людей, хапати їх за ноги та стрибати головою вниз у місцях де глибина вам невідома.
Бажаємо вам вдалого відпочинку та приємних спогадів після перебування на водних об’єктах.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account