Рейд з попередження пожеж в екосистемах

Рейд з попередження пожеж в екосистемах

23 липня фахівці Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області провели рейд з попередження пожеж в екосистемах. Під час заходу спеціалісти розповіли кожному про причини пожеж та нагадали елементарні правила. Адже пожежі завдають непоправної шкоди не лише навколишньому середовищу, але й для людей – вогонь може поширитись та з відкритої території перекинутись на житлові будинки.

Співробітники Служби порятунку постійно проводять з громадянами інформаційно-роз’яснювальну роботу. До участі в заході запрошують також і представників засобів масової інформації аби донести вкрай важливі повідомлення та застереження до якомога більшої кількості населення.

Рятувальники, аби зменшити кількість надзвичайних ситуацій та навчити кожного цінувати власне життя, будуть постійно проводити роз’яснювальну роботу.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку «101».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account