Рейд за безпеку і спокій

Рейд за безпеку і спокій

Співробітники пожежно-рятувальної служби Городищенського району продовжують проводити відпрацювання житлового сектора щодо попередження пожеж, травмування та загибелі людей на них, а також навчають населення правилам безпечної життєдіяльності. Питання пожежної безпеки, збереження здоров’я та життя громадян, майна від знищення вогнем залишається актуальним, оскільки ще триває опалювальний сезон, а це значною мірою підвищує ймовірність виникнення займань в оселях жителів Кіровоградщини.
20 лютого фахівці Городищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області обійшли житловий сектор села Воронівка Вільшанської ОТГ та нагадали правила пожежної безпеки, зокрема, як правильно користуватись пічним опаленням, що неприпустимо використовувати несправні або саморобні обігрівачі, а також наголосили вогнеборці на небезпеці паління у ліжку.
Окрему увагу працівники пожежно-рятувальної служби звернули на безпеку дітей, порадили не дозволяти їм гратись сірниками й запальничками (батькам варто ховати їх подалі від допитливої малечі), ніколи не залишати дітей без нагляду, а тим більше не доручати їм розпалювати груби чи каміни або наглядати за ними.
Усім співрозмовникам фахівці Служби «101» роздали застерігаючі листівки та закликали постійно дотримувати цих простих та зрозумілих правил у житті.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account