Результати конкурсу “Від зернинки до картинки”

Результати конкурсу “Від зернинки до картинки”

Благодійний фонд “Урожай – громаді” проводив конкурс “Від зернинки до картинки”. Потрібно було представити картину “намальовану” зернятками різноманітних злакових культур. Надійшло дуже багато цікавих робіт. На фото – вернісаж, влаштуваний на подвір’ї благодійного фонду. Кожен, хто бачив їх, захоплювався і дивувався майстерності учасників.
Визначитися з переможцями було непросто, адже усі роботи дуже оригінальні і талановиті. Але організатори, як і обіцяли, нікого не залишили без уваги. За колективні роботи подарунки надішлють на школи та садочки. Деяким майстрам – індивідуальні відзнаки.
Отже, найбільше старань до своєї роботи, на думку компетентного журі, доклали вихованці відділення денного догляду для дітей-інвалідів Терцентру надання соціальних послуг Катеринопільського району! Цим безмежно талановитим дітям віддають Гран-прі і сертифікат на 5 тис грн!
Також відзначили вихованців В’язівського НВК Городищенського району. За активну участь діти отримають сертифікат на 3 тис грн! А вихованці Келебердянського НВК, що на Канівщині, отримають сертифікат на 2 тис грн! Усі інші учасники отримають премію у вигляді набору солодощів або канцелярського приладдя.
Вдячність усім за участь і небайдужість!

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account