Roshen облаштовує Черкаський зоопарк

Roshen облаштовує Черкаський зоопарк

Унікальну експозицію для копитних тварин відкрили у Черкаському зоопарку 14 вересня в на честь святкування Дня міста. Кажуть, що подібного не побачиш ніде в Україні, адже експозицію спроектували спеціально для цього зоопарку. Експозиція створена так, що відвідувачі зможуть з розташованого по периметру мосту довжиною 230 м з різних ракурсів спостерігати за тваринами, які живуть в умовах, максимально наближених до природніх. Для копитних, а це косулі, шляхетні та плямисті олені, європейська лань і зубр, в Україні нічого подібно- го раніше не будувалося.

Крім того, на відвідувачів  зоопарку чекатиме ще кілька сюрпризів. Це кафе, облаштоване в барлогах, де раніше жили ведмеді. Причому вигляд барліг, зокрема й решітки, автори ідеї вирішили зберегти. А також оригінальний дитячий майданчик з норами, що мають виходи на експозицію та ковпаки, через які можна подивитися на тварин.
Загалом, з 2008 року керівництву зоопарку вдалося реконструювати більше третини площі закладу, а це майже півтора гектари. Саме тому спонсори – корпорація Roshen – і зацікавилися нашим зоопарком, виділивши спочатку 25 млн грн на «Землю ведмедів та вовків» і ще 50 млн грн – на нову експозицію для копитних тварин.
Почесне право перерізати символічну стрічку нової експозиції надали міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, президенту корпорації Roshen Владиславу Москалевському та директору зоопарку Євгену Вану.
«Переконаний, що в наш зоопарк скоро з’їжджатимуться відвідувачі з усієї України, – говорить міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Нова експозиція – це справжня родзинка як закладу, так і міста. Тому дякую за гар- ну роботу директору зоопарку Євгену Вану та корпорації Roshen, які обрали саме наше місто для та кого унікального проекту», – зазначає Анатолій Бондаренко.
Президент корпорації Roshen Владислав Москалевський, у свою чергу, додав:
«Приємно, що нові цікаві експозиції є витвором рук молодих українських архітекторів. Так що черкаський парк буде не лише зоопарком, а й пам`ятником сучасної української архітектури. Хотілося б, щоб черкаський зоопарк став місцем тяжіння не лише для жителів міста, але й для численних туристів».
Наостанок Анатолій Бондаренко повідомив приємну новину: Черкаси уклали угоду з корпорацією Roshen щодо подальшої співпраці. Спонсор погодився вкласти в Черкаський зоопарк ще 300 млн грн. протягом подальших 20 років. На ці кошти планується зробити реконструкцію вхідної групи, озера, зробити експозицію пінгвінів та реалізувати ще деякі цікаві проекти.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account